Advanced Supplier Quality Engineer

Quality, kvalita, automotive, supplier, SQA, quality engineer, inženýr kvality, výroba, english, german, ASQ
Na této pozici budete mít na starost komunikaci a řízení dodavatelů ve fázi projektu (ve vývoji a výrobě) a zajišťovat, že produkt splňuje (definované) požadavky na kvalitu před zahájením do sériové výroby.

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?
  • Vedení a rozvoj sítě dodavatelů pomocí metody APQP
  • pravidelně sledovat a reportovat stav pomocí APQP u dodavatelů
  • Dělat technická rozhodnutí k zajištění bezchybného procesu sériové výroby
  • Identifikovat a zabezpečovat speciální charakteristiky
  • Kontrola robustnosti produktu při procesech
  • Schvalovat výrobních procesy u dodavatelů dle auditorských standardů
  • Ujištění, že dodavatelské komponenty splňují kvalitativní požadavky před zahájením do sériové výroby
  • Zahájit, vést a řídit proces schvalování výrobních dílů (PPAP) s dodavateli před předáním do závodu SQA (Plant Supplier Quality)
  • Sledovat odchylky v návaznosti na požadavky a školit dodavatele, aby bylo zajištěno správné uplatňování stanovených norem
  • Přenesení projektu do sériového závodu
  • Pravidelná komunikace s OEM a vzájemné definování požadavků, komunikace se zákazníky
  • Zajišťování vstupní kontroly sériových dílců a vyřešení případných odchylek s ohledem na dodržení požadavků kvality a hospodárnosti

Co musíte splňovat, abyste uspěli?
  • Vysokoškolské vzdělání (výhodou technického typu)
  • Znalost a zkušenost s nástroji kvality
  • Zkušenost na obdobné pozici v automobilovém prostředí
  • Orientace na výsledky a dobré komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s procesním auditem
  • Mezinárodní mind set, zkušenosti ze zahraničí výhodou
  • Občasné služební cesty spojené s projektem
  • Znalost anglického a německého jazyka

Co můžete očekávat na oplátku od společnosti?
  • práce v perspektivním oboru s dlouhodobým výhledem
  • semestrální bonus vázaný na Vaše výsledky
  • příspěvek na dopravu
  • 5 dní dovolené navíc
  • oběd v kantýně hrazený zaměstnavatelem + další možnosti stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na kartu Multisport
  • události (firemní večírek, FamilyDay, sportovní turnaje apod.)
  • jazykové kurzy + další zaměstnanecké výhody
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Automobilový průmysl
Lokalita
Plzen - Mesto
Obor
Inženýring
Ref:
1148718
Uzávěrka
31 Oct 2021

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Nicole Zemanova, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: +420 725 754 635