Business analyst

Byznys analytik z finančního sektoru, most mezi byznysem a IT.
Pomáháme budovat oddělení digitální strategie a inovací pro finanční společnost.
Hledáme Business analytika.

Náplň práce:
  • Spolupráce na tvorbě nových, technických řešeních, které budou mít reálný businessový přínos.
  • Navrhování optimálních řešení na základě dat a testování s uživateli.
  • Komunikace se zadavateli a analýza business požadavků na funkčnost produktů.
  • Úzká spolupráce s uživateli, analýza jejich požadavků a implementace jejich požadavků s ohledem na technické možnosti.
  • Komunikace v rámci týmu ohledně možného technického provedení, spolupráce s vývojáři, testery a součinnými týmy.
  • Zpracování user stories a analytických podkladů potřebných pro vývoj.
  • Podpora při testování funkčnosti.
  • Kontrola stavu projektu a následný reporting stavu.

Požadavky:
  • samostatnost, se zkušeností s procesní nebo vusiness analýzou min 2 roky
  • Základní znalost SQL
  • Zkušenosti s přesahem do IT analýzy, xml, xsd, json
  • Zkušenosti s prací v Jira a Confluence
  • Plynulá čeština, nebo slovenština
  • Středně pokročilá angličtina
  • Zkušenosti z projektů v oblasti financí, banking, insurace je vítána
Nabízíme:
  • Práce v centru Prahy, v nových kancelářích
  • Možnost práce z domu, cca 2 až 3 dny v týdnu
  • Další vzdělávání a rozvoj
  • Cafeteria
  • Penzijní připojištění

#1163406
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Bankovnictví & Finanční služby
Lokalita
Praha
Obor
Technology
Ref:
1163406
Uzávěrka
30 Jun 2022

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Klára Antošová, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Praha

Telefon: +420 602564956