CNC Supervisor - Production Engineer

Výroba kovových modulů pro skleněné čočky

Vaše nová společnost
Mezinárodně uznávaná společnost působící ve vývoji a výrobě mikroelektroniky / mikrokomponentů, která i díky speciální patentované CNC technologii dodává své komponenty světově známým výrobcům elektroniky.

Náplň práce
Vedení týmu CNC techniků / operátorů
Podpora CNC operátorů v rámci nastavení strojů
Programování CNC strojů v MathLab a Python
Spolupráce s oddělením kvality - měření vizuální a dotykovou sondou
Monitorování brusného procesu

Požadujeme
Znalost 3,5,7 osé CNC výhodou
Zkušenost s vedením lidí
Ochota pracovat ve směnném provozu
Povědomí o různých materiálech
Znalost obrábění, broušení, řezání, leštění
Cit pro detail

Nabízíme
Práci ve velmi čistém – laboratorním prostředí (moderní – čistá výroba se stálou teplotou a anti vibrační podlahou)
Možnost kariérního postupu i mimo ČR
Plně hrazené stravování
Svozy z několika lokalit
Nadstandardní finanční ohodnocení
Možnost školení ve vývojovém centru v Dánsku s dvojnásobkem mzdy
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Výroba
Lokalita
Praha
Obor
Inženýring
Ref:
1148141
Uzávěrka
12 Dec 2021

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Josef Srom, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: +420 778 451 134