Construction manager

Popis pracovního místa: Do našeho Construction oddělení aktuálně hledáme:
  • zkušeného samostatného manažera (zkušenost min. 5 let na obdobné pozici)
  • manažera juniora (2-3 roky zkušeností).

Náplň práce:
  • Identifikovat/ navrhovat nejvhodnější metodu a způsob realizace výstavby projektu a zajistit její následné zapracování do dokumentace;
  • zajistit včasné dokončení díla a požadované kolaudační řízení na jednotlivé stavby;
  • připravit řídící harmonogramy, sledovat plnění a vyhodnocení/ aktualizace;
  • připravovat tendry na jednotlivé dodavatele, Construction management, inženýrskou činnost a technický dozor;
  • kontrolovat průběh stavebních prací, jejich kvalitu a projektové změny;
  • sledovat náklady, rozpočet, kontrolovat faktury a průběžně zapracovávat výsledky do pravidelného měsíčního reportu;
  • zajistit včasné předání nájemních/ obytných prostorů;
  • zajistit korektní ukončení smluvních vztahů s dodavateli, řídit proces odstraňování vad a nedodělků, vypořádání závazků a pohledávek, uvolnění zádržného.

Oddělení:
  • Construction Management

Požadavky:
  • SŠ/ VŠ stavebního zaměření podmínkou;
  • zkušenost na obdobné pozici min. 5 let u manažera, 2-3 roky u manažera – juniora;
  • základní znalost anglického jazyka;
  • loajálnost a samostatnost;
  • dobré komunikační a organizační dovednosti.
  • Informace o pozici:
  • Druh pracovního poměru: Plný úväzok
  • Regiony: Hlavní město Praha
  • Nástup možný: ASAP
  • Praxe let: 3
Nabízíme:
  • Zajímavou práci v dynamické společnosti;
  • roční bonus;
  • caffeteria bonus;
  • příspěvek na vzdělávání;
  • sick days a home offices;
  • 25 dnů dovolené;
  • slevy v rámci našeho portfolia;
  • příspěvek na stravné.
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Výstavba
Lokalita
Praha
Obor
Stavebnictví a Výstavba
Ref:
1156898

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Anne-Marie Dione, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: +420 770 167 400