Data analyst - Reporting specialist

SQL, POWER BI, COGNOS, DATA, REPORTING
Pro českou retailovou banku hledáme Datového analytika.

Náplň práce

  • Vytvářet datové analýzy sloužící jako podpora pro rozhodování
  • Navrhovat a vytvářet pravidelné reporty v Power BI či Cognos pro sledování efektivity změn
  • Ad-hoc datová podpora týmu

Požadavky

  • Pokročilá znalost SQL
  • Zkušenost s prací v DWH
  • Zkušenost s vizualizačními nástroji (Power BI, Cognos)
  • Schopnost týmové spolupráce a ochotu učit se agilnímu způsobu práce
  • Český nebo slovenský jazyk, Angličtina výhodou

Nabízíme
  • Možnost až 3 dny v týdnu homeoffice
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Cafeteria
  • Sleva na firemní produkty

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Bankovnictví & Finanční služby
Lokalita
Praha
Obor
Software Development
Ref:
1155166
Uzávěrka
28 Oct 2021

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Klára Antošová, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Praha

Telefon: +420 602564956