Data engineer

Data engineer, Data science
Společnost tvoří pestrý tým vývojářů, data scientistů, data engineerů či specialistů na cloud. Pracujeme v malých týmech, máme neformální, kamarádské prostředí, rádi se společně bavíme i po práci. Hledáme zkušené inženýry, ale i šikovné začínající vývojáře. Požadujeme nadšení, drive, touhu učit se novým věcem a samozřejmě lásku k datům.

Popis pozice:
• Buď součástí malého týmu, spolupracuj s dalšími data engineery, data scientisty a vývojáři na komplexních datových projektech.
• Podílej se na nasazení, správě a orchestraci ML modelů.
• Pracuj v cloudu – Azure a GCP, případně na moderních Data Lake platformách.
• Tvoř datová řešení, vyvíjej ve Sparku, programujeme převážně ve Scale a Pythonu.
• Pracuj na krátkodobých pilotních projektech, ale i dlouhodobých stabilních aktivitách, dle preference.

Požadavky:
• Zkušenosti s vývojem datových aplikací, preferovaně ve Scala, Python či Java
• Znalost RDBMS a SQL
• Alespoň základní znalost Linux a verzovacích nástrojů (Git)
• Angličtina alespoň B1/B2

Zkušenosti s následujícími technologiemi výhodou:
• Cloud – Azure/GCP/AWS
• CI/CD nástroje a DevOps (Azure DevOps, GitHub Actions, Jenkins či jiné)
• Docker, Kubernetes
• Nástroje pro zpracování streamovacích dat – např. Spark Streaming, Flink, Beam, Kafka
• NoSQL databáze, např. HBase, Cassandra, Mongo DB
• Orchestrační nástroje, např. Airflow #1162262
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Kontrakt
Odvětví
Technologie & Internetové Služby
Lokalita
Praha
Obor
Cloud
Ref:
1162262

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Maria Chuda, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: +420778421767