Finanční účetní

Účetnictví - finance - accountancy - angličtina - English - Praha - flexibilita - home office

Vaše nová společnost
Pro našeho klienta, společnost podnikající v oblasti distribuce produktů informačních technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní.

Náplň práce
  • Zajistit přesné a včasné hlášení DPH, Intrastat a VIES
  • Spolupráce při sestavení ročního přiznáni k dani z příjmu
  • Zpracování daňových odpisů majetku
  • Příprava daňového reportingu
  • Být podporou v české daňové problematice v rámci EMEA regionu

Požadavky

  • SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Velmi dobrá znalost daňové a účetní problematiky
  • Aktivní znalost anglického jazyka (především v písemné formě)
  • Pokročilá znalost MS Excel – práce s kontingenčními tabulkami a funkcemi
  • Práce se SAP výhodou
  • Schopnost analytického a systematického myšlení
  • Přesnost, spolehlivost, schopnost pracovat pod časovým tlakem, dodržování stanovených termínů

Co nabízíme
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů (dny dovolené navíc, sick days, stravenkové a multisport karty, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění)
  • Přístup do interního vzdělávacího systému Workday
  • Možnost práce z kanceláře i z domova
  • Možnost osobního i profesního rozvoje v mezinárodní IT distribuční společnosti
  • Práce na plný nebo částečný úvazek
#1163711
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Technologie & Internetové Služby
Lokalita
Praha
Obor
Účetnictví a Finance
Ref:
1163711
Uzávěrka
31 May 2022

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Petra Kadleckova, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: 608 550 884