Junior Cost Manager

Junior cost manager
Světoznáma společnost, která již téměř 30 let působí jako poradenská firma v oblasti stavebnictví a nemovitostí hledá Junior Cenového Manažera

Místo výkonu zaměstnání: Praha
Požadujeme:
• Vzdělání: VŠ stavebního zaměření ideálně obor Ekonomika a management případně obor
Příprava, realizace a provoz staveb
• praxe v oboru výhodou
• SW znalosti: uživatelská znalost office programů/platforem (především MS office Excel, Word,
Powerpoint, Project…), dále uživatelská znalost běžných nástrojů ve stavebnictví jako
AutoCAD, Revit/ apod. s rozpočtářských programů (KROS 4, RTS, euroCalc, …), znalost BIM
platforem výhodou
• Jazyky: AJ na dobré psané i mluvené úrovni, další jazykové schopnosti výhodou
• Další požadavky: Odpovídající technické znalosti, důkladnost, organizační schopnosti, cit pro
detail, samostatnost
Nabízíme:
• Příjemné kanceláře v historické budově v centru Prahy
• Skvělý pracovní kolektiv
• Možnost seberealizace, vzdělávání, možnost práce nejen na českých, ale i na zahraničních
projektech, aplikace v praxi nových technologií ve stavebnictví – COST X, BIM, 5D modelování
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Stravovací paušál 70 Kč/den
• 5 týdnů dovolené (4+1 týden free days)
• 5 sick days
• Životní připojištění (jenom pro HPP)
• Teambuildingy, vánoční večírky a ostatní drobné benefity
Náplň/popis práce:
• Obecně – ve všech fázích vedení a/nebo účast na jednáních vč. zpracování prezentací, reporting, spolupráce
s cenovým manažerem, Klientem a dalšími účastníky procesu,
• Ve fázi přípravy a projektování – Příprava podkladů pro zpracování odhadů nákladů/řídícího rozpočtu v
preferované struktuře klienta, zpracování ocenění a posouzení/analýza různých variant řešení, spolupráce se
Senior CM
• Ve fázi výběrového řízení – spolupráce se Senior CM při nastavení VŘ ve vztahu k projektu, zpracování
podkladů pro VR, spolupráce při organizaci VR vč. kontroly předložených nabídek ve vztahu k podmínkám VR a
vyhodnocení VR
• Ve fázi realizace – administrace stavebního procesu ve vztahu k odsouhlasenému rozpočtu projektu, kompletní
odpovědnost za změnová řízení / řízení změn a dodatků k smlouvě o dílo, fakturace – odsouhlasování faktur ve
spolupráci s dalšími účastníky procesu (např. TDI, PM),
• Ve fázi dokončení – asistence při konečném finančním vyúčtování díla ve vztahu k požadavkům klienta
• Ve fázi užívání – Technická Due Deligence – spolupráce s členy řešitelů včetně zpracování cenových podkladů
na případné opravy, sanace
• Bankovní monitoring – zpracování podpůrných podkladů/zpráv a podkladů pro financující organizaci
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Nemovitosti & Reality
Location
Praha
Specialism
Stavebnictví a Výstavba
Ref:
1156445

Talk to a consultant

Talk to Anne-Marie Dione, the specialist consultant managing this position, located in Prague

Telephone: +420 770 167 400