Procesní Inženýr

Process, Lean, FTA, FMEA, CAD, 3D, automotivem
Co Vás čeká?

K náplni Vaší práce by patřilo zvyšování efektivity pracovního procesu na výrobních zařízeních, linkách (analýza a zavádění zlepšovacích návrhů a změn), technická asistence při montáži, uvádění výrobních linek do provozu. Dále byste se zabýval/a vytvářením nebo úpravami výrobní, technické dokumentace.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost CAD systému 2D, 3D sestavy
  • Znalost nástrojů FTA, FMEA, LEAN, Six Sigma
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Technické dovednosti (manuální zručnost)
  • PC znalosti (MS Office)
  • Samostatnost
  • Aktivní angličtina pro každodenní komunikaci
  • Analytické schopnosti

Výhodou bude, pokud budete mít
  • Praxi v prostředí automotive ideálně 3 roky a více

Co Vám může společnost nabídnout?

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • 13. plat, osobní ohodnocení
  • Příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport, kulturu a zdraví
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Odměny za věrnost firmě
  • 5 týdnů dovolené
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Výroba
Lokalita
Plzen - Mesto
Obor
Inženýring
Ref:
1152120
Uzávěrka
31 Dec 2021

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Marketa Christova, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: +420 778 420 073