Project Manager (industrial)

Do týmu Projektového managementu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektového manažera. Zabýváme se vedením projektů výstavby průmyslových a logistických hal a zastupování nájemníků při pronájmech v průmyslových parcích. Očekáváme, že máš praktické zkušenosti s vedením projektů či ze stavby v oboru pozemního stavitelství, které uplatníš při jednání s klienty, dodavateli a orgány státní správy. Tvá nová pozice ti umožní řídit celý investiční záměr od počáteční studie až do předání dokončené stavby objednateli.

Náplň práce:

  • Zastupování klienta / stavebníka
  • Vedení stavebních projektů v průběhu přípravné, povolovací a realizační fáze
  • Zodpovědnost za projekt z hlediska kvality, termínu a cen
  • Kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu
  • Kontrola jednotlivých stupňů projektové dokumentace a podpora při hledání vhodných technických a stavebně-architektonických řešení
  • Příprava, organizace a vyhodnocování výběrových řízení
  • Pravidelná kontrola kvality prováděných stavebních prací a vedení kontrolních dnů stavby
  • Vedení projektového týmu a externích dodavatelů
  • Spolupráce s ostatními týmy v rámci firemní struktury
  • Plánování a analýza rizik

Profil vhodného kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • Nejméně 5 let zkušeností s vedením projektů, na stavbě v pozici stavbyvedoucího nebo či jako odpovědný projektant a autorský dozor (v oblasti průmyslových staveb)
  • Dobrou znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
  • Výbornou znalost MS Office, uživatelskou znalost AutoCAD (uživatelská znalost REVIT výhodou)
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost plánovat a řídit projekt v širších souvislostech („big picture“)
  • Schopnost řešit konfliktní situace
  • Proaktivní přístup, ochotu učit se novým věcem a pracovat v týmu
  • Komunikativnost, systematičnost, samostatnost a rozhodnost
  • Pracovní nasazení zaměřené na efektivitu a dosažení cíle
  • Pozitivní a odpovědný přístup, příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zázemí renomované mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
  • Příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv
  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Účast na zajímavých projektech
  • Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Nemovitosti & Reality
Lokalita
Praha
Obor
Nemovitosti Pronájmy a Investice
Ref:
1154948
Uzávěrka
1 Dec 2021