Project manager - technician

Project management automotive
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, která se v současné době rozšiřuje, hledáme kandidáta na pozici Projektového manažera. Závod se nachází v Královéhradeckém regionu a tato pozice v organizaci společnosti doplňuje pozici Lean specialisty.

Co vás čeká
- zodpovídat za organizaci všech aktivit k úspěšnému zvládnutí všech milníků projektu ve stanoveném časovém plánu
- koordinovat jednotlivá oddělení pro zajištění plnění čas. plánu projektů
- zajišťovat předávání potřebných informací o projektu mezi jednotlivými odděleními
- sledovat a kontrolovat soulad s požadavky zákazníka
- kontrolovat plnění úkolů jednotlivých oddělení, informovat v případě nedodržení termínů
- evidovat dokumentace k projektu
- pravidelně reportovat o průběhu a plnění projektů a dodržování rozpočtů

Požadované
- zkušenosti s projektovým managementem
- AJ
- Zodpovědnost, samostatnost, cílevědomost
- Výborné komunikační schopnosti a dovednosti

Nabídka zaměstnavatele
- Společnost nabízející jistotu a stabilitu
- Nejmodernější technologie v oboru
- Příležitost pro osobní a kariérní růst v oblasti Top managementu
- Motivační podmínky odpovídají náročnosti dané pozice
- Bonusový systém, finanční podpora dojíždění, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění aj.

Pokud vás tato role zaujala, klikněte na „přihlásit se nyní“ a zašlete aktuální kopii svého životopisu nebo nám zavolejte.
Pokud pro vás tato práce není úplně vhodná, ale hledáte novou pozici, kontaktujte nás pro důvěrnou diskusi o vaší kariéře. #1167784
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Automotive
Lokalizacja
Hradec Kralove
Obszar specjalizacji
Engineering
Nr ref.:
1167784

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Katerina Kocmanova, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Brno - CS
Hays Czech Republic, Moravské náměstí 3

Telefon: +420778420072