Project Manager

Automotive lighting project management engineering
O společnosti
Vývojová a inženýrská společnost působící v oblasti vnějšího osvětlení vozidel pro prémiové světové výrobce automobilů

Náplň práce
- Vedení projektu od vývoje po uvedení na trh
- Zodpovědnost za dodržení kvality, načasování, nákladů a ziskovosti projektu
- Komunikace se zákazníkem, spolupráce v rámci týmů
- Tvorba výkresů a dokumentace
- Celková podpora inženýrských procesů celého projektu

Požadavky
- zkušenosti z pozice Projektového manažera
- zkušenosti v oblasti lightingu
- znalost procesu schvalování výrobních dílů
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- komunikační a prezentační dovednosti
- Organizační schopnosti, týmovost

Co nabízíme
- Pružná pracovní doba
- Možnost home office
- Zázemí silné a stabilní společnosti
- Možnost vzdělávání v rámci jazyků a odbornosti
- Možnost profesního růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení

Co teď udělat
Pokud vás tato role zaujala, klikněte na „přihlásit se nyní“ a zašlete aktuální kopii svého životopisu nebo nám zavolejte.
Pokud pro vás tato práce není úplně vhodná, ale hledáte novou pozici, kontaktujte nás pro důvěrnou diskusi o vaší kariéře. #1164514
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Automotive
Location
Ostrava - Mesto
Specialism
Engineering
Ref:
1164514

Talk to a consultant

Talk to Katerina Kocmanova, the specialist consultant managing this position, located in Brno - CS
Hays Czech Republic, Moravské náměstí 3

Telephone: +420778420072