Property Manager

Property Manager Real Estate
Požadujeme
• VŠ technické zaměření
• 3 roky property management
• MS Office
• AJ min. B2
• Klientský proaktivní přístup, dobrá organizace práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita

Pracovní náplň
• Property management svěřených objektů
• Organizace výběrových řízení dodavatelů služeb
• Reporting majiteli budov v rozsahu daném smluvními podmínkami
• Dohled nad všemi dodavateli a správou budov včetně facility managementu
• Finanční evidence nákladů budov – jejich kompletní rozpočtování a rozúčtování
• Kompletní řízení provozu budov včetně všech souvisejících činností
• Zastupování majitele budov při jednání s orgány státní správy
• Autorizace plateb ve smyslu validace a alokace nákladů
• Spolupráce s účetním oddělením a auditory
• Spolupráce s obchodním oddělením
• Neustálý kontakt s nájemci a sledování milníků nájemních smluv
• Spolupráce s pověřenými právními zástupci majitele na přípravě nájemních smluv a jejich dodatků
• Řešení vzniklých pojistných událostí