Senior Architect

Náplň práce:
• příprava koncepčních, urbanistických a architektonických návrhů a ověřovacích studií
• podílení se na tvorbě konceptů projektů v komerčním a rezidenčním segmentu pro Slovensko a Česko
• příprava architektonické soutěže a spolupráce při výběru architektů a dodavatelů projektových dokumentací.
• spolupráce s architekty národního i nadnárodního charakteru při realizaci projektu.
• sledování a diskutování směrování architektury na české i mezinárodní úrovni.
• účast na aktivních projektech a jejich realizace.

Oddělení: Design Development

Požadavky:
• vysokoškolské vzdělání v oboru architektura;
• pracovní zkušenost v oboru 5 let a víc
• anglický jazyk
• znalosti programů - Autocad, ArchiCAD, sketchup, revit, Photoshop, Indesign
• flexibilita a ochota učit se.

Informace o pozici:
Regiony: Hlavní město Praha
Nástup možný: Dohodou
Praxe let: 5

Nabízíme:
• motivační roční bonus
• caffeteria bonus
• příspěvek na vzdělávání v oboru
• sick days a home offices
• 25 dní dovolené
• slevy na produkty z portfolia skupiny Penta
• stravenkový paušál
• atraktivní pracoviště ve Florentinu - Praha 1
• firemní notebook a telefon - iPhone
• teambuildingy a firemní akce
• Multisport karta
• věrnostní bonus za každých odpracovaných 5 let. #1155697
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Nemovitosti & Reality
Location
Praha
Specialism
Stavebnictví a Výstavba
Ref:
1155697
Closing date
11 Jul 2022

Talk to a consultant

Talk to Anne-Marie Dione, the specialist consultant managing this position, located in Prague

Telephone: +420 770 167 400