Senior Architect

Náplň práce:
• příprava koncepčních, urbanistických a architektonických návrhů a ověřovacích studií
• podílení se na tvorbě konceptů projektů v komerčním a rezidenčním segmentu pro Slovensko a Česko
• příprava architektonické soutěže a spolupráce při výběru architektů a dodavatelů projektových dokumentací.
• spolupráce s architekty národního i nadnárodního charakteru při realizaci projektu.
• sledování a diskutování směrování architektury na české i mezinárodní úrovni.
• účast na aktivních projektech a jejich realizace.

Oddělení: Design Development

Požadavky:
• vysokoškolské vzdělání v oboru architektura;
• pracovní zkušenost v oboru 5 let a víc
• anglický jazyk
• znalosti programů - Autocad, ArchiCAD, sketchup, revit, Photoshop, Indesign
• flexibilita a ochota učit se.

Informace o pozici:
Regiony: Hlavní město Praha
Nástup možný: Dohodou
Praxe let: 5

Nabízíme:
• motivační roční bonus
• caffeteria bonus
• příspěvek na vzdělávání v oboru
• sick days a home offices
• 25 dní dovolené
• slevy na produkty z portfolia skupiny Penta
• stravenkový paušál
• atraktivní pracoviště ve Florentinu - Praha 1
• firemní notebook a telefon - iPhone
• teambuildingy a firemní akce
• Multisport karta
• věrnostní bonus za každých odpracovaných 5 let.
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Nemovitosti & Reality
Lokalita
Praha
Obor
Stavebnictví a Výstavba
Ref:
1155697

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Anne-Marie Dione, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: +420 770 167 400