Senior Valuer

Senior Valuer Property Real Estate
Do naší pražské kanceláře hledáme nového kolegu/kolegyni na seniorskou pozici do týmu Oceňování nemovitostí, který bude klientům poskytovat profesionální poradenství.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Poskytuje exportní služby v oblasti oceňování nemovitostí v souladu s předepsanými požadavky a metodikami oceňování
• Podílí se aktivně na vyhledávání příležitostí k rozvoji podnikání
• Dohlíží / kontroluje činnost juniorních kolegů a podílí se na jejich vzdělávání v této oblasti
• Udržuje a rozvíjí vztahy s klienty (interní / externí všechny typy včetně bank, investorů, developerů a nájemců) • Zajišťuje, aby odborné poradenství bylo poskytováno v nejvyšším standardu a ve stanovených termínech
• Průběžně aktualizuje databázi oceňování
• Účastní se obhlídek nemovitostí
• Podniká kroky k získání certifikace RICS nebo dosažení certifikace českého registrovaného odhadce
• Udržuje si o aktuální informace o relevantní legislativě a judikatuře, standardech oceňování atd.
• Účastní se konferencí a propaguje značku společnosti
• Spolupracuje interně s týmem Oceňování při hledání optimálního řešení pro klienty
• Přispívá k plnění celkových obchodních plánů oddělení, pomáhá zajistit cash flow a ziskovost oddělení (tj. účtování, vymáhání pohledávek, sledování nákladů atd.)

POŽADAVKY:
• VŠ technického směru, zaměření na oceňování výhodou
• Certifikace RICS nebo český registrovaný odhadce výhodou
• Předchozí zkušenost na obdobné pozici v oblasti oceňování
• Zájem pracovat na zajímavých projektech v oblasti oceňování nemovitostí a poradenství
• Vynikající písemné a verbální komunikační dovednosti
• Velmi dobrá úroveň znalosti angličtiny – písemný i mluvený projev
• Výborná znalost českého jazyka – rodilý mluvčí
• Analytické myšlení a cit pro detail, týmový hráč
• Pokročilá uživatelská znalost práce s MS Office s důrazem na MS Excel (znalost základních vzorců)

NABÍZÍME:
• Rozvoj Vašich zkušeností a znalostí v oboru oceňování nemovitostí
• Práci v týmu zkušených odborníků v prestižní poradenské společnosti v oblasti nemovitostí
• Možnost účastnit se odborných školení, celofiremních a mimopracovních akcí
• Odpovídající mzdové podmínky a zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 3 sick days, příspěvek na stravné, home office)
• Atraktivní moderní kanceláře v centru města, přátelskou firemní kulturu #1167834
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Nemovitosti & Reality
Location
Praha
Specialism
Stavebnictví a Výstavba
Ref:
1167834

Talk to a consultant

Talk to Martin Mohr, the specialist consultant managing this position, located in Prague

Telephone: +420778118301