TDI - Prague

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA, TDI, CONSTRUCTION, STAVBA, PRAHA
Náplň práce:
  • Spolupráce s celým týmem projektového řízení, zejména s projektovým manažerem, při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu a s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli;
  • dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení;
  • dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí;
  • kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů;
  • kontrola průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek;
  • organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků;
  • účast na projektech technický auditů budov (Technical Due Dilligence).

Co požadujeme?
  • Odbornou znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací;
  • flexibilní přístup, systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek;
  • týmového ducha;
  • dobré analytické a komunikační dovednosti;
  • angličtina na komunikativní úrovni;

Co nabízíme?
  • Spolupráci na významných projektech
  • pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu;
  • příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti;
  • budete mít možnosti seberealizace, rozvoje a školení;
  • čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, Home Office, jazykové kurzy, vzdělávací programy a další výhody;
  • nástup možný ihned;
  • možnost práce na HPP nebo IČO.
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Souhrn

Typ úvazku
Hlavní PP
Odvětví
Nemovitosti & Reality
Lokalita
Praha
Obor
Stavebnictví a Výstavba
Mzda
70 000 CZK / IČO
Ref:
1148846
Uzávěrka
10 Apr 2022

Spojit se s konzultantem

Kontaktní osoba: Anne-Marie Dione, odborný konzultant spravující tuto pozici, Pobočka: Prague

Telefon: +420 770 167 400