Vývojový inženýr optiky

Optics engineer development engineering

Náplň práce

• zodpovědnost za návrh optických funkcí výrobků světelné techniky s využitím CAD programů
• zodpovědnost za fotometrickou kvalitu daného výrobku
• spolupráce při vyhodnocování a udržování optické kvality výrobků
• řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka
• podílení se na přípravě kalkulací nových výrobků, prezentace produktů u zákazníka

Požadujeme

• VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika)
• povědomí o problematice optiky, znalost fyzikálních vlastností a zákonů světla
• znalost 3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.), znalost LightTools - výhodou
• anglický jazyk – B1
• ochota cestovat

Nabízíme

• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2 dny / rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Cafeterie Benefit Plus
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
• Home Office 2 dny / kalendářní týden

What you need to do now

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat pro bližsí informace. #1164039
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Ostrava - Mesto
Specialism
Engineering
Ref:
1164039

Talk to a consultant

Talk to Petr Jakubec, the specialist consultant managing this position, located in Brno - CS
Hays Czech Republic, Moravské náměstí 3

Telephone: 725754635