Zahradní Architekt

Architect architekt architektura architecture real estate property
Za posledních 22 let jsme se velmi dobře zdokonalili v navrhování, výstavbě a správě obchodních parků pro naše nájemce

Zahradní architekt

Náplň práce:
  • Návrh projektů zeleně a krajinných úprav, včetně vodních prvků – často ve spolupráci z krajinnými návrháři z Holandska
  • Vytváří rozpočet projektů zeleně a dohlíží na jeho dodržování
  • Spolupráce v procesu povolovacího řízení projektů zeleně
  • Odpovědnost za realizaci finálního projektu, včetně objednávky rostlin, dohled nad jejich řádnou výsadbou
  • Odpovědnost za kvalitní údržbu a péči o zeleň a ostatní vodní a krajinné prvky
  • Předávání zkušeností / zaškolení kolegům na pozici Park Manager
  • Zapojen do výsadby nových lesů (cílem společnosti je být CO2 neutrální, tzn. jako kompenzaci za svůj provoz mimo jiné realizuje výsadbu nových lesů)

Zaměstnanec reportuje Head of Property Management. Kolega na této pozici bude mít pod svou správou různé projekty v rámci Moravy, které bude pravidelně navštěvovat. Občasně může být vyslání na služební cestu do zahraničí, jako technická podpora místním kolegům.

Požadavky:
  • Vysoká škola zahradní architektury nebo podobný obor
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 4 roky; zkušenost při zakládání zeleně, technická podpora
  • Znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost práce s programem AutoCad – potřebné pro orientaci v projektech a jejich tvoření
  • Znalost chorob a škůdců rostlin; včelařství výhodou
  • Asertivní, komunikativní, týmový hráč ovšem samostatně fungující
  • Odpovědnost a časová flexibilita

Nabízíme:
  • Zajímavou a kreativní práci u vedoucí developerské společnosti na trhu
  • Služební vůz
  • Teambuildingové aktivity
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Nástup možný ihned, případně co nejdříve

Místo výkonu práce: Morava, Brno #1164817
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Property & Real Estate
Location
Brno
Specialism
Construction and Development
Ref:
1164817

Talk to a consultant

Talk to Anne-Marie Dione, the specialist consultant managing this position, located in Prague

Telephone: +420 770 167 400